O Marce GlamorY®

Glamory Hosiery

Ekskluzywne wyroby pończosznicze

Produkowane w Niemczech od 2011 roku, które początkowo dostępne były w Ameryce Północnej, głównie w Hollywood, Nowym Yorku i na Florydzie. Dziś marka GlamorY® rozwija się na każdym kontynencie, mając na uwadze jeden cel: dostarczać modne, wysokiej jakości wyroby pończosznicze dla wspaniałych kobiet na całym świecie.      

 

                                                                           

Marka GlamorY® dotarła do Ameryki Południowej, poprzez Australię do Japonii. Oprócz Domów Mody w Tokio obecna jest też w Domach mody w Mediolanie, Paryżu. Producent zapewnienia kobietom modne produkty i prestiż.         

Produkty Glamory są bardzo wysokiej jakości. Dlatego wystarczają na długo i są bardzo trwałe.

                                

 

 

Stylizacje Glamory są wykonane z wyrafinowanej mieszanki materiałów, które podlegają surowym normom środowiskowym i są regularnie certyfikowane przez niezależnych ekspertów. Kolekcja obejmuje podkolanówki, które się nie zsuwają, rajstopy kontrolujące, które wygładzają i uwydatniają wybrzuszenia, oraz wiele modeli specjalnie zaprojektowanych, by energetyzować i ujędrniać uda.

We współpracy ze znanymi włoskimi projektantami Glamory nieustannie opracowuje praktyczne i eleganckie stylizacje na idealny dzień, a także uwodzicielskie, glamour projekty na stylowe wieczory.                                     Wyprodukowano w Europie przy użyciu najlepszej włoskiej przędzy i koronki. Zapierające dech w piersiach luksusowe wyroby pończosznicze, które można rozpoznać po dbałości o szczegóły. Pończochy Glamory są wyposażone w wysokiej jakości ręcznie szyte koronkowe wykończenia i zapewniają doskonałe dopasowanie. Nie ma kompromisów w kwestii jakości.

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszych produktów.

Misją Glamory jest tworzenie eleganckich wyrobów pończoszniczych „My Size” dla świadomych mody kobiet oraz  oferować wysoką jakość i wygodę z fantastycznym wyglądem.                                                                        

Piękne nogi, modne kroje i idealne dopasowanie jest możliwe dla każdego, nawet w rozmiarze plus size.         

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się kolekcja „My Size”. Obejmuje wysokiej jakości basic, takie jak rajstopy, pończochy, pończochy i legginsy w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.

 

Teraz nie musisz iść na kompromis, jeśli chodzi o rozmiar, ponieważ Glamory jest dostępny dla każdej Damy. To wygoda jest w Twoim rozmiarze! Projektujemy i produkujemy wyroby pończosznicze w rozmiarach średnich (EU 40) do plus size 4XL (EU 62) w celu stworzenia optymalnego dopasowania. Dzięki nowo opracowanym rajstopom Glamory „Supersize” dla obwodu talii do 285 cm (112 cali) i obwodu bioder do 300 cm (118 cali), mamy w swojej unikatowej ofercie największe na świecie przezroczyste rajstopy w kolekcji My Size!

 

 

 

Miej w swojej kolekcji tylko oryginał

Ze względu na obowiązujące Postanowienia sprzedaż produktów GlamorY® odbywa się wyłącznie w Domach GlamorY®

Producent nie wystawia swoich produktów na powszechnych aukcjach internetowych. Wszelkie produkty opatrzone naszym logo oferowane na platformach aukcyjnych nie są produktami autoryzowanymi przez Producenta. Marka GlamorY® nie bierze odpowiedzialności za towar zakupiony poza oficjalnym Domem GlamorY®

Jesteśmy jedynym, wyłącznym i oficjalnym Domem marki GlamorY® w tej części Europy.

 

 

 

Hologram!

Każdy produkt z naszego Domu opatrzony jest unikatowym hologramem. Daje to gwarancję oryginalności nabytego produktu GlamorY®

 

Bonus

Przy jednorazowym zakupie powyżej 1.000 PLN otrzymasz unikalny kod, za którego okazaniem odbierzesz dowolny produkt GlamorY® w dowolnym sklepie stacjonarnym naszej marki na całym świecie.                                                          

Kod zachowuje swoją ważność przez 12 miesięcy liczone od dnia zakupu.

 

Najlepsze na koniec

Jeśli zapragniesz mieć konkretny produkt GlamorY®, który dostępny jest jedynie w stacjonarnych Domach Mody naszej marki gdziekolwiek na świecie, dokonaj zakupu bezpośrednio u nas, a my za darmo sprowadzimy dla Ciebie i dostarczymy do Twoich rąk każdy produkt choćby z Mediolanu, Nowego Jorku czy Paryża po cenie tamtejszego sprzedawcy biorąc na siebie ryzyko wahania kursów walutowych.

Zrobimy to dla Ciebie natychmiast i gratis, bo szanujemy Twój czas i Twój wybór. W Glamory za kuriera się nie płaci.

Zadowolenie Pań jest dewizą i gwarancją naszej marki.

 

 

Serdecznie życzymy udanych chwil z produktami GlamorY®